top of page

To my

Jamnicza rodzina w podróży. Jamnitrottersi to psi blog czyli zapiski z miejsc, które z naszego psiego punktu widzenia są warte zobaczenia. 

W skład jury oceniającego wchodzą:

Juno The Pierwszy

 

Najwrażliwszy i zarazem najtrudniejszy charakter. Pierwsze dziecko w rodzinie wiec rozpieszczony na maksa. Chodzący głównie swoimi ścieżkami. Zgredek poranny i gwałciciel wszystkich kocy. Jeszcze nie wyprodukowali zabawki jakiej by nie rozwalił w minutę. Dla rodziców Bubrus.

 

Follow Me:

instagram.com/juno_the_jamnik

bubrus.png
Juno

Philo Przystojniak

 

Łamacz serc i czaruś. Cudowne, bezproblemowe dziecko. Wielbiciel spania pod kołderka z zakrytym nochalem. Za pogoń za piłką może oddać życie. Niebywale skoczny jak na przegubowca, chyba mentalnie to doberman. Pięknie zbudowany i super przystojny. Sto procent czekolady w czekoladzie. Pseudonim Bimbiś.

 

Follow Me:

instagram.com/philo_the_jamnik

bimbi .png
Philo

Pepper Wściekła

 

Trzeci gangster w rodzinie. Szybka i wściekła. Nie bierze jeńców więc lepiej nie podchodzić. Jak przystało na najmłodszego jest szefem gangu. Ale jak wraca Mamcia, to cukier prosty i gumowy żelek. Pierwsza na kolankach i do całowania. Dla znajomych Pimpińcia.

Follow Me:

instagram.com/pepper_the_jamnik

peppa.png
Pepper
Vesper

Vesper Błyskawica

 

Typowa nastolatka. Wszędzie jej pełno, wszystko ją ciekawi i do wszystkiego jest pierwsza. Niecierpliwa, więc szybciej coś zrobi niż pomyśli. Do tego uparta i rozstawiająca resztę po kontach. Jak śpi to nie przeszkadzać bo burczy. Jednak jednego nie można jej odmówić – uroku i urody niczym ze światowych wybiegów.

vesper.png
bottom of page